wyłączny dystrybutor produktów firmysandokan

Soki

Soki, które wybraliśmy do oferty SIBECO to nasza perełka. Są pyszne, zdrowe, a owoce rokitnika użyte do ich produkcji pochodzą z ekologicznej plantacji. Mieliśmy przyjemność zobaczyć na żywo produkcję soków firmy Sandokan. Ogromne wrażenie zrobiła na nas niemiecka dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji, czystość oraz sama filozofia tworzenia zdrowej żywności. Wszystko to przełożyło się na dobry smak i walory zdrowotne prezentowanych soków z rokitnika.

Naszym ulubionym jest Sandokan pur czyli czysty sok z rokitnika. Rewelacyjnie smakuje i jest prawdziwą bombą witaminową. W 2010 roku zdobył złoty medal w teście DLG Centrum Żywności przyznawanym najlepszym jakościowo produktom w Niemczech. Podobnie smakuje Sandokan Nektar, który ani trochę nie ustępuję czystemu sokowi, jest tylko jego łagodniejszą wersją. Dodatkowo posiada certyfikat BIO. Proponujemy go osobom rozpoczynających przygodę z rokitnikiem, podobnie jak Sandokan Exotic. Ten ostatni jest uwielbiany przez dzieci.

Dla fanów bzu czarnego mamy prawdziwy rarytas: Holunder Muttersaft. To czysty, dziewiczy sok z owoców bzu czarnego przelany prosto z tłoczni do butelki. Ten niczym nie rozcieńczony gęsty sok stosuje się jako skuteczny środek ogólnie odtruwający i ułatwiający usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii, znalazł również  zastosowanie w leczeniu choroby gośćcowej, dny, chorób zakaźnych, rwy kulszowej, nerwobóli, chorób przewodu pokarmowego oraz wspomagająco przy oczyszczaniu organizmu.

Wyjątkowym produktem firmy Sandokan jest organiczny sok z rokitnika. Powstał po bezpośrednim wyciśnięciu jagód rokitnika i zawiera wszystko to, co kryje owoc - zarówno sok jak i olej. W 0,33l butelce mieści się prawdziwy dar natury – traktowany jako koncentrat  należy rozcieńczać go z wodą, sokiem marchwiowym, brzozowym lub mlekiem. Niemalże wszystkie 190 substancji biologicznie czynnych, które skrywa rokitnik,  znajdziemy właśnie w tym produkcie. Nasza rodzina stosuje go jako zamiennik do kuracji oczyszczającej sokiem z cytryn. To produkt godny polecenia.

 

Znajdziesz nas na Facebook:

Zapisz się do newslettera

ZOSTAŃ PARTNEREM SIBECO
hurt@sibeco.pl
+48 512 551 703
+48 42 235 23 94
od pn. do pt.
9:00 - 17:00
Formularz Więcej informacji