wyłączny dystrybutor produktów firmysandokan

O nas

Istniejemy od 2008 roku. W pierwszych latach działalności nasza firma pracowała dla sektora medycznego. Teraz postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o dystrybucję produktów naturalnych z rokitnika. Chcemy wzbogacać Wasze spiżarnie i apteczki w produkty wyjątkowo zdrowe, cenne i smaczne. Skąd ten pomysł?

W 2007 roku urodziły się nasze bliźniaki i to dla nich cały dom stanął na głowie. Również nasza filozofia żywienia, przygotowywania posiłków i suplementacji przeszła transformację. Obecnie używamy warzyw z własnego ogrodu, mamy spiżarnie pełną swoich przetworów, zbieramy zioła i tworzymy własne herbaty ziołowe, a mamy w tym wielopokoleniowe doświadczenie. Już nasz pradziadek tworzył mieszanki ziołowe skutecznie lecząc nieuleczalne na tamte czasy choroby. I dziś gdy zachorują nasze maluchy leczymy je mądrze i przede wszystkim wyznajemy zasadę, że najważniejsza jest profilaktyka, w myśl powiedzenia „ lepiej zapobiegać niż leczyć ”. I tu dochodzimy do kluczowej kwestii, ale najpierw krótka opowieść:

Nasz zaprzyjaźniony mongolski lekarz, który  spędził wiele lat w Tybecie, ucząc się od tamtejszych mnichów tajników uzdrawiania, powiedział nam kiedyś tak: wasze dzieci wciąż kaszlą, są atopowcami, tobie wypadają włosy i cierpisz na nerwowe bóle żołądka, twój mąż ma wrzody i jest przemęczony – spróbujcie używać Sandoru.

Co to takiego?- zapytałam.

 Nie wiem jak to się mówi po polsku, ale Wam pomoże.

I pomogło. Tak poznaliśmy rokitnika. Roślinę magiczną, która wyleczyła nas z wszystkich dolegliwości  i  na stałe zagościła w naszym domu, a następnie w  domach naszych najbliższych, przyjaciół, znajomych. Teraz chcemy podzielić się z Wami wszystkimi naszym doświadczeniem z rokitnikiem.

 

Profilaktyka z rokitnika dla wszystkich to motto naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy

mgr farm. Żaneta Jasińska – Krym z rodziną

Znajdziesz nas na Facebook:

Zapisz się do newslettera

ZOSTAŃ PARTNEREM SIBECO
hurt@sibeco.pl
+48 512 551 703
+48 42 235 23 94
od pn. do pt.
9:00 - 17:00
Formularz Więcej informacji