wyłączny dystrybutor produktów firmysandokan

BIO

Wszystkie nasze produkty cechuje najwyższa jakość. Część z nich uzyskała certyfikat ekologiczny, co oznacza, że są to produkty pochodzące z kontrolowanej produkcji ekologicznej, certyfikowane zgodnie z normami Unii Europejskiej przez jednostki certyfikacyjne.


 Żywność BIO - czy warto?


Szwajcarski Instytut Badawczy Rolnictwa Ekologicznego podaje aż 90 argumentów za rozszerzaniem ekoupraw. Warzywa, owoce i ich przetwory ekologiczne zawierają znacznie więcej działających antyrakowo przeciwutleniaczy, w tym resweratrolu, który opóźnia proces starzenia się. Mają więcej błonnika, minerałów i witamin.


W uprawie konwencjonalnej rośliny nawożone są azotem,  który wspomaga ich wzrost. Niestety jego nadmiar gromadzi się w liściach, tworząc azotyny. W naszych organizmach zamieniają się one w szkodliwe substancje. Zjawisko to nie występuje w produktach BIO.
 

Choć niektóre produkty ekologiczne, jak wędliny czy mleko, mają krótszy okres przydatności do spożycia, to akurat w przypadku owoców i warzyw i ich przetworów jest odwrotnie. Dzięki wyższej zawartości witaminy C, która jest naturalnym konserwantem, ekologiczne owoce po kilku dniach obeschną, ale nie zgniją jak te z supermarketu.

Nasze produkty BIO:

ŻELKI BIO 200GR
SOK Z ROKITNIKA 0,33l
SUSZONE OWOCE
ROKITNIKA

 

ŻELKI BIO 100GR
BEZ ŻELATYNY
NEKTAR Z
ROKITNIKA 0,75l

 

 

 

Znajdziesz nas na Facebook:

Zapisz się do newslettera

ZOSTAŃ PARTNEREM SIBECO
hurt@sibeco.pl
+48 512 551 703
+48 42 235 23 94
od pn. do pt.
9:00 - 17:00
Formularz Więcej informacji